Düşler Akademisi

Düşler Akademisi bir sosyal sorumluluk projesidir. Engelli ve sosyal dezavantajlı gençlere ücretsiz olarak kültür ve sanat eğitimlerinin verildiği Düşler Akademisi hayata hazırlayan, eğitim veren kalıcı bir alternatif sanat akademisine dönüşmüştür. Düşler Akademisi "herkes için sanat" yaklaşımı ile eşit katılım olanakları sunan öncü ve model bir projedir.

Açık Grubu olarak Sosyal Sorumluluk alanında engelli ve sosyal dezavantajlı çocuklarımız, gençlerimiz ile birlikte bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Türkiye Vodafone Vakfı Kaş Konaklama Ünitesi
Türkiye Vodafone Vakfı Düşler Akademisi Kaş projesin de kalıcı bir eserle bizde varız dedik.
Akademinin sürdürülebilir bir gelire sahip olması amacı ile otel konsepti ile çalışacak 44 kişi konaklama kapasiteli bir tesisin yapımını sağladık.
Konaklama tesisi inşaat altyapı üst yapı, ısıtma soğutma ve iç tefrişatı ile komple 3 ayda tamamlandı.
Konaklama Ünitesi 10.12.2014 tarihinde hizmete açıldı.

image image
image image

Down Kafe

17.12.2015 tarihinde İç Ege Bölgede İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlarımızın katkılarıyla Denizli Down Kafede, Down Sendromlu çalışanlara +1 İş Sağlığı ve Güvenliği projesi kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verilmiştir.

Etkinliklerimizde bizlerden destek ve katkılarını esirgemeyen; Tüm İç Ege Bölge çalışanlarına, Projeyi tasarlayan ve hayata geçiren İSG uzmanlarımıza, bizleri evlerine kabul eden ve canı gönülden dinleyen tüm Down Kafe çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

image image
image image